Medical Copywriter - projekt “Encyklopedia Leków”

100% remote

undisclosed(UoD/UZ)

Dołącz do nowego projektu Będąc Młodym Lekarzem: Encyklopedia Leków

BML tworzony jest przez lekarzy, grafików, deweloperów i specjalistów w zakresie marketingu, którzy wspólnie chcą sprostać wyzwaniom szybko zmieniającego się świata medycyny. Stawiamy na innowacyjność, poszukiwanie niebanalnych rozwiązań, a przede wszystkim na interdyscyplinarną współpracę wszystkich członków zespołu.

Szukamy studentów ostatnich lat kierunku farmacji i rezydentów farmakologii klinicznej do współpracy nad nowym projektem!

O projekcie:

Nasz projekt ma na celu przedstawienie informacji dotyczących substancji leczniczych w wyczerpujący i przystępny sposób. Planujemy stworzyć interaktywną encyklopedię leków, w której kompleksowe informacje będą przedstawione w przyjazny dla użytkownika i intuicyjny sposób. Dzięki zespołowi złożonemy ze specjalistów w różnych dziedzinach możemy sprostać tak ambitnemu zadaniu!

Przewidywany czas trwania projektu: Q3 2021 - Q1 2022

Twoje zadania:

  • tworzenie treści merytorycznych do projektu
  • research medyczny, skupiony na farmakologii klinicznej
  • szukanie nowych, kreatywnych rozwiązań
  • współpraca z zespołem BML, w tym copywriterami, designerami i deweloperami
  • pomoc w tworzeniu treści promocyjnych

  • jesteś studentem/studentką 3, 4 lub 5 roku kierunku farmacji LUB rezydentem/rezydentką farmakologii klinicznej
  • umiesz korzystać z MS Office i Google Workspace
  • chcesz brać udział w poszukiwaniu nowych rozwiązań w medycynie
  • lubisz pracę w różnorodnym zespole
  • dysponujesz wolnym czasem (min. 40-60h/m-c), który chcesz kreatywnie spożytkować
  • masz doświadczenie w researchu medycznym, skupionym na farmakologii klinicznej
  • znasz język angielski na poziomie min. B1

Co oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub z warszawskiego biura
  • środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
  • pomoc i wprowadzenie przez doświadczonego PMa
  • pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia
  • umowę o dzieło/umowę zlecenie/B2B

Czekamy na Ciebie!

Jak zaaplikować?

  • wyślij maila na adres katarzyna.gugala@brandmed.pl
  • napisz kilka słów o sobie, dołącz swoje CV i ewentualne publikacje
girl thinking

Analytics ON OFF

Advertising ON OFF

Accept Close
Accept Settings

FREE REPORT

Digital transformation in the medical devices industry.

DOWNLOAD NOW
Rapport