Medical Copywriter - Medu

100% remote

undisclosed(UoD/UZ/B2B)

Szukamy studentów kierunków medycznych z całej Polski do rozwoju naszego nowego projektu - Medu. Dołącz do naszego teamu medical copywriterów!

Czym jest Medu?

Innowacyjny projekt, który pomoże studentom medycyny i lekarzom z całego świata nabyć i doskonalić swoje praktyczne umiejętności medyczne. Medu łączy hardware i interaktywną platformę z kursami medycznymi - wszystko w naszej autorskiej aplikacji mobilnej. Naszym celem jest przekraczanie barier edukacyjnych i umożliwienie łatwego dostępu do praktyki medycznej za pomocą najnowszych technologii przyjaznych dla użytkownika.

Jako członek/członkini zespołu, będziesz miał/a szansę:

  • rozwijać innowacyjny, medyczny projekt,
  • poznać najnowsze zdobycze technologii wykorzystywane na rynku healthcare,
  • pracować z najważniejszymi firmami z sektora medycznego i farmaceutycznego (zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi),
  • rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia treści medycznych i researchu naukowego,
  • poznać tajniki designu, developmentu i UX,
  • wprowadzać w życie swoje kreatywne pomysły.

Brzmi dobrze? Czytaj dalej!

Twoje zadania:

  • współtworzenie edukacyjnych, praktycznych kursów tematycznych do aplikacji mobilnej (w języku polskim i angielskim),
  • opracowywanie przypadków medycznych, quizów sprawdzających wiedzę, scenariuszy do materiałów szkoleniowych wideo,
  • tworzenie krótkich treści promocyjnych na nasze SM (IG, FB),
  • pomoc w opracowywaniu strategii wizualnej do treści i formatowanie ich do przystępnej, smartfonowej formy.

  • jesteś studentem/studentką 3-5 roku kierunku lekarskiego lub ratownictwa,
  • masz lekkie pióro i umiesz dostosować styl do kanału docelowego,
  • umiesz przedstawić wiedzę medyczną (teoretyczną i praktyczną) w ciekawy dla użytkownika sposób,
  • masz doświadczenie w researchu medycznym i analizowaniu badań naukowych
  • umiesz kreatywnie pisać na tematy medyczne, również w języku angielskim,
  • masz łatwość w komunikacji i nawiązywaniu kontaktów,
  • chcesz brać udział w poszukiwaniu nowych rozwiązań w medycynie,
  • lubisz pracę w różnorodnym zespole,
  • dysponujesz wolnym czasem (min. 60h/m-c, preferowane 80-120h/m-c) i elastyczną dostępnością,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2 (każdy kolejny język to duży plus!),
  • umiesz korzystać z MS Office i Google Workspace,
  • znajomość programu Figma będzie dużym plusem.

Co oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub z warszawskiego biura
  • środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
  • onboarding i pomoc dedykowanego “buddy”
  • pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia
  • umowę o dzieło, zlecenie lub B2B
  • dostęp do platform szkoleniowych i edukacyjnych
  • zapewnienie rozwiązań technologicznych niezbędnych do wykonywania pracy

Czekamy na Ciebie!

Jak zaaplikować?

  • wyślij maila na adres pawel.pobudejski@brandmed.pl
  • napisz kilka słów o sobie, dołącz swoje CV i ewentualne próbki swoich treści
girl thinking

Analytics ON OFF

Advertising ON OFF

Accept Close
Accept Settings