Medical Copywriter

100% remote

undisclosed(UoD/UZ)

Brandmed tworzony jest przez lekarzy, grafików, deweloperów i specjalistów w zakresie marketingu, którzy wspólnie chcą sprostać wyzwaniom szybko zmieniającego się świata medycyny. Stawiamy na innowacyjność, poszukiwanie niebanalnych rozwiązań, a przede wszystkim na interdyscyplinarną współpracę wszystkich członków zespołu.

Szukamy studentów ostatnich lat kierunków medycznych z całej Polski do rozwoju naszych flagowych projektów (przede wszystkim Będąc Młodym Lekarzem), głównie w zakresie tworzenia dłuższych treści medycznych. Dołącz do naszego teamu medical copywriterów!

Jako członek/członkini zespołu, będziesz miał/a szansę:

  • rozwijać największą platformę medyczną skupiającą młodych lekarzy w Polsce,
  • pracować z najważniejszymi firmami z sektora medycznego i farmaceutycznego (zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi),
  • rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia treści medycznych i researchu naukowego,
  • zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie,
  • wprowadzać w życie swoje kreatywne pomysły.

Brzmi dobrze? Czytaj dalej!

Twoje zadania:

  • tworzenie poradników BML
  • tworzenie cotygodniowej prasówki BML (pisanie krótkich podsumowań artykułów, składanie i wysyłanie newslettera za pomocą MailChimp)
  • tworzenie raportów BML (tworzenie ankiet, analiza i opracowanie wyników w formie raportu, tworzenie treści promocyjnych)
  • opracowywanie case’ów medycznych
  • tworzenie treści do lifestyle BML (przeprowadzanie wywiadów, robienie transkryptów z wywiadów)
  • tworzenie treści na potrzeby podcastów i webinarów (research, scenariusze, treści promocyjne)
  • tworzenie krótkich treści promocyjnych na nasze SM (IG, FB)
  • *dodatkowo, jeśli jesteś z Warszawy: pakowanie paczek Szyję Szyję, obsługa zamówień i komunikacji z klientami

  • jesteś studentem/studentką ostatnich lat kierunku medycznego
  • masz lekkie pióro i umiesz dostosować styl do kanału docelowego
  • umiesz analizować i raportować wyniki ankiet
  • masz doświadczenie w researchu medycznym i analizowaniu badań naukowych
  • umiesz kreatywnie pisać na tematy medyczne, również w języku angielskim
  • znasz różnicę między liczbą a ilością ;)
  • masz łatwość w komunikacji i nawiązywaniu kontaktów
  • chcesz brać udział w poszukiwaniu nowych rozwiązań w medycynie
  • lubisz pracę w różnorodnym zespole
  • dysponujesz wolnym czasem (min. 60h/m-c, preferowane 80-120h/m-c) i elastyczną dostępnością
  • znasz język angielski na poziomie min. B2 (każdy kolejny język to duży plus!)
  • umiesz korzystać z MS Office i Google Workspace
  • znajomość programów Survio, Google Forms i MailChimp będzie dużym plusem

Nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań, ale chciałbyś się rozwijać? Zgłoś się - zapewnimy Ci szkolenie!

Co oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub z warszawskiego biura
  • środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
  • onboarding i pomoc dedykowanego “brandmed buddy”
  • pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia
  • umowę o dzieło lub umowę zlecenie
  • dostęp do platform szkoleniowych i edukacyjnych
  • zapewnienie rozwiązań technologicznych niezbędnych do wykonywania pracy

Czekamy na Ciebie!

Jak zaaplikować?

  • wyślij maila na adres katarzyna.gugala@brandmed.pl
  • napisz kilka słów o sobie, dołącz swoje CV i ewentualne próbki swoich treści
girl thinking

Analytics ON OFF

Advertising ON OFF

Accept Close
Accept Settings